DURUKAN HAKKINDA

Durukan ailesi 1976 yılından itibaren distribütör, toptancı ve süpermarket sahibi olarak gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Durukan, işi büyütme vizyonuyla 1993 yılında şekerleme ürünleri üreticisi olmaya odaklandı. Durukan Şekerleme, ilk olarak iç pazarda Durukan markası altında satış yapmak için lolipop ürünleri üretmeye başladı. Şirket daha sonra Durukan markasıyla ihracat satışlarında büyümüştür.

2003 yılında PepsiCo-Frito Lay firması ile yapılan özel anlaşma neticesinde Rocco markalı lolipop ürünlerinin tek tedarikçisi olmuştur. Durukan bunun yanı sıra “Rocco Rengarenk", “Rocco Bonbon" ve “Rocco Lolipop" ürün gruplarını üretmektedir.

Durukan markalı ürünler dünya çapında her yerde; Amerika, Avrupa Ülkeleri, Ortadoğu, Afrika ve Uzak Doğu ülkelerinde satılmaktadır. Bu pazarlarda yüksek kapasiteli ve kaliteli ürünler olarak bilinerek bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hakkımızda...

ÜLKENİZİ SEÇİN & BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

https://durukan.com.tr

U

U, anı seven, paylaşmayı seven ve gençlerle iletişim kurarak harika bir eğlence vaat eden bir markadır. Farklı tüketici anlayışlarına atıfta bulunan beş alt markası vardır. U POPS, U TOO, U JOY, U FRESH
DETAYLAR İÇİN..

JOX

JOX çocukları ve anneleri kapsayan, çocukça eğlence, sürpriz, annenin gözünde zararsız olan güven veren bir markadır. Marka sloganı “mutlu çocuklar, mutlu anneler" dir
DETAYLAR İÇİN..
https://durukan.com.tr
https://durukan.com.tr

SWEET ROUTE

Sweet Route, özel günler, bayram ve kutlamalarda sevdiklerimizle birlikte olduğumuzda ana mutluluk katan bir markadır. En içten hediye, Muhteşem lezzetler.
DETAYLAR İÇİN..

SUPER DUPER

Super Duper, hem çocuklara hem yetişkinlere vitamin ve mineral bileşenlerinden oluşan bağışıklık sistemine katkı sağlayan bir ürün grubu sunar.
DETAYLAR İÇİN..
https://durukan.com.tr
https://durukan.com.tr

MOM MAGICAL ORGANIC MOODS

Magical Organic Moods, organik bileşenli, temiz içerikli gerçek meyve özlü ve multivitamin katkılı doğal lezzetli şekerlemelerin markasıdır.
DETAYLAR İÇİN..

PIXIPOPS

Pixipops sürpriz ürünlerle eğlence sunan bir markadır, dilinizi boyayan lolipoplarla dilinizi boyayabilir, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.
DETAYLAR İÇİN..
https://durukan.com.tr

GLOBAL BİR ŞİRKET!

Durukan ürünleri, Dünya’da 50’den fazla ülkede (ABD, Avrupa Ülkeleri, MENA Bölgesi ve Uzak Doğu Ülkeleri dahil) satılan en büyük lolipop üreticilerinden biridir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Durukan Şekerleme olarak prensibimiz, yasal yükümlülüklere uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde kaliteli ve güvenli ürünler üretmektir. Uluslararası yüksek kalite standartları AIB, BRC, IFS, Sedex, GMP, ISO 9001, ISO 22000.

İNSAN KAYNAKLARI

Durukan, küresel tedarik zincirlerindeki çalışma koşullarını iyileştirmeye çalışan, dünyanın önde gelen etik ticaret hizmeti sağlayıcılarından biri olan bir Sedex şirketidir. Durukan Şekerleme insan kaynakları yönetiminin hedefi; Şirket vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

AR & GE

Durukan Şekerleme 24 çalışanı ve 18 tamamlanmış projesi ile bir Ar-Ge Merkezidir. Gelişen son teknoloji ve otomasyon sistemleri ile yeni ve mevcut ürünleri yüksek kalite ve düşük maliyet ile üretmeyi hedefler.

Logo

Durukan Şekerleme San. Tic. A.Ş.

İstanbul Pazarlama & Satış OFİSİ

Mahmutbey Mahallesi 2414. Sokak YT Blok
No:5 Kat:6 İç Kapı No:67 Tepe Plaza İstoç
34218 Bağcılar - İstanbul / Türkiye Phone: +90 (212) 578 37 56
Fax: +90 (212) 578 73 73
  Email: [email protected]

Genel Merkez & Fabrika

A.S.O 1. Organize Sanayi Bölgesi
Dağıstan Caddesi No:11
06935 Sincan - Ankara / TURKEY - Türkiye
Phone: +90 (312) 268 71 71
Fax: +90 (312) 268 73 73
  Email: [email protected]